Show

Volejte a pište

+420 736 648 883

zenisek.malir@seznam.cz

Protipožární nátěry

Nabízíme velmi kvalitní protipožární nátěry, se kterými máme dobré zkušenosti a můžeme za ně „dát ruku do ohně“. Natřeme pro Vás halu, kancelář, pokoj či celou výrobu. Máme dobré zkušenosti s nátěry Flamgard, který je určen pro navýšení požární odolnosti dřevěných konstrukcí, také s Flamgard Transparent, který je určen k ochraně dřevěných prvků a s nátěrem Flamizol S, který je určen k ochraně ocelových konstrukcí.

Nabízíme tedy tyto velmi kvalitní nátěry:

  • Flamgard, který je určen pro navýšení požární odolnosti dřevěných konstrukcí o 15 – 20 minut nebo zatřídění materiálu do třídy hořlavosti B. Záruční doba 24 měsíců od data výroby, minimální životnost nátěru dle zkoušek: 12 let
  • Flamgard Transparent, který je dle vzhledu (zanechává původní kresbu dřeva – je transparentní) určen k ochraně dřevěných prvků, které tvoří součást interiéru. Zvyšuje požární odolnost dřeva o 11 minut a při nátěru 500 g/m2 materiál lze zařadit do třídy hořlavosti B.
  • Flamizol S, který je určen k ochraně ocelových konstrukcí pro získání požární odolnosti 15 – 60 minut při tloušťce nátěru od 100 do 1400 mikrometrů dle dimenzační tabulky.