Typy maleb

V naší nabídce typů maleb si rozhodně vyberete.

Benátský štuk

Benátský štuk

Benátský štuk je dekorativní štuk určený hlavně do interiérů, poslední době dosti oblíbený pro jeho efekt připomínající mramor, který tak navozuje pocit luxusu.

Obdobně jako mramor je benátský štuk lesklý a na dotek hladký. Je dosti zdravotně nezávadný, otěruvzdorný a je tedy krásně udržitelný.

Imitace betonu

Imitace betonu

Vedle Benátského štuku je poslední dobou velký zájem o omítku s dekorem betonu. Tuto imitaci lze udělat jak do interiéru, tak klidně i na celou fasádu domu.

Trendem je jím pokrývat i sprchové kouty a koupelny, kdy se natře speciálním lakem odolným vůči vodě a vlhkosti. Oproti obkladům tak má krásný celistvý vzhled a často je i levnější.

Tapetování

Tapetování

Moderní a krásné vzory bez extra velké práce a hlavně rychle. Tapety prošly celou řadou inovací a dají se dát takřka kamkoli.

Poslední dobou se také stala trendem tvorba foto tapet. Na své stěně tak můžete mít cokoli.

Protipožární nátěry

Protipožární nátěry

Protipožární nátěry jsou zpravidla vyžadovány pro pracovní prostory, zejména kanceláře, haly, celou Vaší výrobu. Za naše nátěry můžeme "dát ruku do ohně".

Na dřevo použáváme nátěry značky Flemgard, které dokážou zvýšit odolnost dřeva vůči požárům až o 20 min a lze je tak materiál zařadit do třídy hořlavosti B. Na ocel používáme produkt Flamizol S pro získání až 60 minut při nátěru 100 do 1400 mikrometrů.

Antické zeminy

Antické zeminy

Vneste do svého interiéru nádech anitky. Vracející se trend Antické zeminy nyní přichází v lepší kvalitě a provedení, je omyvatelný, barvo-stálý prodyšný materiál.

Základní materiál je bílý, skoro vždy se ale domíchává nějakou barvou - dokážeme tak dosáhnout celé barevné škály.

Malování interiérů

Malování interiérů

Naše pole působnosti samozřejmě zahrnuje také klasické a nesmrtelné malování interierů. Díky široké škále nabízených barevných odstínů či jejich kombinací dokážeme pak vytvořit krásné a zajímavé řešení Vašeho interiéru.

Barvám rozumíme a dokážeme tak vhodně zvolit takový odstín, abychom prostory například opticky zvětšili nebo vyřešíli "problém" vysokých stropů.

Lazury

Lazury

Lazorování je vedle Benátského štuku další moderní typ malby pro interiéry. Lazury vytvářejí na stěně zajímavý perleťový odlesk a jejich neobvyklá struktura láká všechny návštěvy, aby se na tuto krásu podívali zblízka.

Lazurování se dá aplikovat s takřka jakoukoli barvou, vytváří tak širokou škálu perleťových lazurovacích barevných odstínů, ze kterých si rozhodně vyberete.

Imitace dřeva

Imitace dřeva

Vedle Benátského štuku je poslední dobou velký zájem o omítku s dekorem dřeva. Tuto imitaci lze udělat jak do interiéru, tak klidně i na celou fasádu domu.

Nespornou výhodou této imitace dřeva je cena a udržitelnost, neboť imitace dřeva "nepracuje" tak, jako pravé dřevo.